Феєрверк на весілля: гарантований вибух емоцій

Феєрверк на весілля: гарантований вибух емоцій

Салют на весілля - універсальне доповнення, яке багаторазово прикрасить цю значиму подію. Феєрверк може стати красивою деталлю першого танцю молодожонів. Прикрасити весільний торт яскравими вогнями. Стати повноцінним шоу для усіх гостей. А які фотографії вийдуть на тлі барвистого салюту. Не передати словами!

Способів зробити весілля незвичайним, яскравим і незабутнім за допомогою феєрверків множина. Для такого заходу краще підготуватися грунтовно і замовити якісну піротехніку. Правильний підхід до організації гарантує приголомшливе видовище, яке нікого не залишить байдужим.

Які побутові феєрверки актуальні для одруження

Щоб прикрасити весілля барвистими спецефектами, досить підібрати декілька різновидів побутової піротехніки. Такі вироби не вимагають професійної підготовки для використання. Їх цілком можна встановити і запустити своїми силами, дотримуючись інструкції.

Для розуміння того, який саме салют підійде до Вашого весілля, варто розбиратися в їх різновидах. Давайте розглянемо основні побутові феєрверки, які здатні подарувати незабутні емоції.

Фонтани (вулкани)

Це один з найпопулярніших феєрверків на весілля. Він впізнанний по циліндричній формі і своєму ефекту. Феєрверк фонтан, купити який вважають за краще багато пар на весілля, викидає мерехтливі іскри вгору.

Існує два різновиди такої піротехніки - вулкани і фонтани. Відмінність вулкану від фонтану в тому, що потік вогнів переливань зростає все вище в процесі горіння. Висота потоку може коливатися від 20 см до 10 м. Час дії феєрверку також може сильно різнитися - від 15 секунд до 10 хвилин.

Залежно від вибраної моделі можна з успіхом прикрасити урочистість. Найбільш поширені способи:

  • доріжка з феєрверків до автомобіля або на весільний банкет;
  • як прикрасу першого танцю молодих;
  • ефектне винесення весільного торта;
  • вихід із загсу і інші варіанти.

Свічки

До цієї категорії відносяться як усіма улюблені свічки для торта, так і активно набираюча популярність римська свічка. Якщо з маленькою піротехнікою для торта все зрозуміло, то як можна використати інший різновид салютів?

Раніше слід розуміти, що таке римська свічка. Зовні вона є довгим циліндром. Такий салют повільно горить зверху вниз, і вистрілює різними ефектами (шлейфи, іскри та ін.). Використати подібну піротехніку можна тільки на відкритому просторі. Це відмінний варіант для фотосесії.

Ракети

Піротехнічні ракети - ще один різновид салютів. Зовні вони повністю співпадають зі своєю назвою. При підпалі летять вгору на висоту 20-100 метрів, після чого розриваються яскравим спалахом. Такі феєрверки можуть летіти, залишаючи за собою слід, як у комети. Вибухати в небі іскрами, кулями або зірками. Це бюджетний варіант, який стане прекрасним завершенням заходу.

Батареї салютів

Замовити такий феєрверк на весілля - безпрограшний варіант грандіозних емоцій. Цей салют виглядає у формі коробки. Найчастіше має велику кількість зарядів. Снаряди по черзі вилітають з батареї вгору на велику висоту, після чого розриваються.

Такі феєрверки найбільш затребувані із-за своєї різноманітності і простоти використання. Досить встановити батарею салютів на відкритому просторі, відійти на відстань не менше 15 метрів і насолоджуватися видовищем. Усі гості заходу не зможуть відволіктися від красивих розривів у вигляді сфер і кольорів, які можуть розлітатися додатковими іскрами, або стікати по небу, як краплі дощу. Не важливо, який саме салют Ви купите, вражаюче видовище Вам гарантоване!

Як за допомогою салюту зробити весілля незабутнім

Якщо Ви плануєте по-справжньому грандіозну подію, варто замовити салют з категорії "професійна піротехніка". За допомогою фахівців і комбінації різних феєрверків, вийде приголомшливе шоу, від якого неможливо відірватися. Для заходу одруження ідеально підійдуть наступні варіанти салютів.

Танцюючі феєрверки

Для організації такого салюту найчастіше беруться усім відомі "фонтани" і закріплюються на спеціальній конструкції. Трохи розкривши політ фантазії, можна реалізувати щось дійсно чудове. Елементи коснтрукції можуть рухатися так, як Ви задумаєте. Найпопулярнішими є наступні танцюючі феєрверки:

  • саксонське сонце;
  • китайське колесо;
  • весела парасолька.

Музичний салют

Музичний феєрверк - це точна комбінація запуску салюту і тематичної музики. Таке шоу вимагає ретельної підготовки і професійної реалізації. Навіть незначна помилка за часом приведе до провалу всієї затії.

Але якщо підійти до питання грамотно і довірити справу професіоналам, Ви отримаєте приголомшливе видовище. Тільки уявіть, як гуркоти вогнів в небі співзвучно вибухають з ритмом Вашої улюбленої пісні. Це дійство точно подарує масу захвату і приємних спогадів.

Салют на воді

Вогонь і вода - стихії, від яких неможливо відірвати погляд. То чом би не поєднати несумісне на весіллі? Водна поверхня відіб'є вибухи в нічному небі, викликаючи ще більше радості у всіх присутніх.

Денний феєрверк

Не варто забувати, що для ефектної церемонії можна використати і денний феєрверк. Звичайно, про повноцінні салюти у світлий час доби мови йти не може. Але у такому разі доречно купити кольоровий дим, доповнити його серпантином і конфетті. Можна запустити це дійство абсолютно у будь-який момент, який Вам здасться ідеальним. Виглядати усе це буде дуже ефектно.

Підводимо підсумки

Що можна сказати на закінчення? Світ піротехніки дуже багатий і різноманітний. У цій статті ми перерахували тільки основні салюти, які найбільш затребувані на весіллі. Варіанти комбінацій запуску феєрверків практично безмежні. Є навіть такі салюти, за допомогою яких можна вибухами зробити величезне серце в небі!

Головне, не забувайте про техніку безпеки. Навіть самий нешкідливий салют може привести до травми, якщо не дотримуватися банальної обережності.

Нехай феєрія чудових емоцій і радісних почуттів супроводжують Вас в день весілля! А якісні салюти допоможуть зробити цю значиму урочистість незабутньою!

Підпишіться на розсилку знижок і новин