Офіційний сайт гуртово-роздрібної компанії-виробника піротехники в Україні

                                            ФЕЄРВЕРК                               

  Ми не просто продаємо феєрверки, а даруємо яскраві емоції, що залишаються назавжди!

 

Магазин виробника піротехніки

ФЕЄРВЕРК   

 

гурт та роздріб

Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ФЕЙЄРВЕРК

Фейєрверк вважає, що політика конфіденційності має бути короткою і доступною. Тому ми не використовуємо стандартні шаблони, а в простій формі описуємо принципи, на які ми спираємося під час збирання та зберігання інформації, переданої нашими клієнтами.

Використання Користувачем сайту Інтернет-магазин Феєрверк (fire-work.com.ua) означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

Принципи, описані в цьому документі, стосуються будь-якої інформації, переданої нам електронною поштою, телефоном, через форму звернень та замовлення на сайті або письмово на папері.

Інтернет-магазин Феєрверк зобов'язується використовувати отриману інформацію тільки в рамках роботи з клієнтом, який передав таку інформацію, і ніде більше.

Ми зобов'язуємося знищити конфіденційну інформацію про клієнта, передану нам будь-яким вищезгаданим способом, на першу вимогу клієнта та в найкоротші терміни.

Інтернет-магазин ФЕЙЕРВЕРК зобов'язується не передавати інформацію, отриману від клієнта, третім особам за жодних обставин.

Використання Сервісів сайту fire-work.com.ua означає беззастережну згоду Користувача з цією Політикою та вказаними умовами обробки його персональної інформації; у разі незгоди з цими умовами Користувач повинен утриматися від використання Сервісів.

Ця Політика конфіденційності застосовується лише до сайту Інтернет-магазин ФЕЙЕРВЕРК. Інтернет-магазин "Фейєрверк" не контролює і не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті Інтернет-магазин "Фейєрверк".

01.12.2021                                                                                                                   ФЕЙЄРВЕРК

 

Підпишіться на розсилку знижок і новин