Офіційний сайт гуртово-роздрібної компанії-виробника піротехники в Україні

                                            ФЕЄРВЕРК                               

  Ми не просто продаємо феєрверки, а даруємо яскраві емоції, що залишаються назавжди!

 

Магазин виробника піротехніки

ФЕЄРВЕРК   

 

гурт та роздріб

Як організувати феєрверк за невеликі гроші

Як організувати феєрверк за невеликі гроші

Інтернет-магазин піротехніки «Феєрверк» працює вже більш як 20 років у Києві та по всій Україні і знає як зробити гарне свято і навіть заощадити на цьому. Ви можете організувати гарний феєрверк за невеликі гроші, просто дотримуючись наших порад. І так, для гарного свята, необхідно місце проведення,  а також приємна компанія друзів - це забезпечить гарний настрій і атмосферу свята, а враження можна отримати за допомогою феєрверку, щоб було потім, що згадати. Якщо з цим все ясно, то можна перейти безпосередньо до вибору потрібної піротехніки.

Феєрверк можна організувати декількома засобами. Один з них - замовити послугу піро-шоу в івент-агенції. Але будьте готові, що це обійдеться вам в копієчку і ви переплатите в 2 рази дорожче. Наприклад, якби ви вирішили організувати феєрверк самі, і купили у нас 100-зарядну салютну установку ПАРАД ЗІРОК (SU-100) і на фінал - феєрверк 25-50 калібра КАРНАВАЛ (SU-38)  на 35 пострілів, сума замовлення буде близько 2500 грн, а в івент-агенції ви заплатите в 2 рази більше і сума буде вже близько 5000 грн. Крім ціни за феєрверк ви оплачуєте роботу їх піротехніків, а також всілякі збори держави, які оплачує агентство. Як бачите, половину бюджету Ви вже можете легко заощадити, організувавши феєрверк своїми руками.

Для організації недорогого, але хорошого феєрверку можна купити феєрверк в магазині виробника (такому як наш, і отримати 5% знижку при самовивозі). Для цих цілей вам підійдуть різнокаліберні салюти невеликого калібру 20-30 мм (ПІРАТ SU-29), або можна взяти щось з більшим калібром 30-50 мм. Чим частіше постріли у салюта, тим сильніше враження від нього, це динаміка, але також, чим більший калібр (діаметр стовбурів), тим більше буде кінцевий ефект феєрверку і більший його радіус.

Підпишіться на розсилку знижок і новин