Як організувати феєрверк за невеликі гроші

Як організувати феєрверк за невеликі гроші

Інтернет-магазин піротехніки «Феєрверк» працює вже більш як 10 років і знає як зробити гарне свято і навіть заощадити на цьому. Ви можете організувати гарний феєрверк за невеликі гроші, просто дотримуючись наших порад. І так, для гарного свята, необхідно місце проведення, хороша випивка, закуска, а також приємна компанія друзів - це забезпечить гарний настрій і атмосферу свята, а враження можна отримати за допомогою феєрверку, щоб було потім, що згадати. Якщо з цим все ясно, то можна перейти безпосередньо до вибору потрібної піротехніки.

Феєрверк можна організувати декількома способами. Один з них - замовити послугу піро-шоу у будь-якої Київської івент-агенції. Але будьте готові, що це обійдеться вам в копієчку і ви переплатите в 1,5 раза дорожче. Наприклад, якби ви вирішили організувати феєрверк самі, і купили у нас набір з 25-ти зарядної салютної установки (Асорті Фурор), а також Колумб (35 пострілів) і на кінцівку - віяловим салютом SUPER WEER (SU-71) на 45 пострілів, сума замовлення буде близько 1000 грн, а в івент-агенції ви заплатите в 1,5 раза більше і сума буде вже 1500 грн. Крім ціни за феєрверк ви оплачуєте роботу їх піротехніків, а також всілякі збори держави, які оплачує агенство. Як бачите, 3-ю частину ви вже можете легко заощадити організувавши феєрверк своїми руками.

Для організації недорогого, але хорошого феєрверку можна купити феєрверк в магазині виробника (такому як наш). Для цих цілей вам підійдуть різнокаліберні салюти невеликого калібру 20-30 мм (Асорті, Фурор), потім можна взяти щось побільше калібром 30-50 мм і закінчити піро-шоу віяловим салютом. Це виглядає ефектно і багато. Чим частіше постріли у салюта, тим сильніше враження від нього, це динаміка, але також, чим більше калібр (діаметр стовбурів), тим більше буде кінцевий ефект феєрверку і більший його радіус

Підпишіться на розсилку знижок і новин