Офіційний сайт гуртово-роздрібної компанії-виробника піротехники в Україні

                                            ФЕЄРВЕРК                               

  Ми не просто продаємо феєрверки, а даруємо яскраві емоції, що залишаються назавжди!

 

Магазин виробника піротехніки

ФЕЄРВЕРК   

 

гурт та роздріб

Як вибрати хороший салют на урочистість?

Як вибрати хороший салют на урочистість?

Бажання доповнити свято яскравим і ефектним фіналом виникає у кожного організатора. Не важливо, вибираєте Ви салют для своєї дитини, на весілля друга або корпоратив, тільки правильний підбір якісних феєрверків може гарантувати незабутнє шоу.

Людині, яка раніше не стикалася з піротехнічними виробами, досить важко купити потрібний салют без сторонньої допомоги. Все тому, що треба враховувати безліч характеристик, серед яких:

 • тип феєрверку;
 • кількість залпів;
 • калібр;
 • висота польоту;
 • кінцевий ефект розриву піротехнічного заряду та ін.

Щоб купити саме те, чого Ви чекаєте, завжди звертайтеся за допомогою з вибору до фахівця.

Але, у більшості випадків, користувачі вважають за краще купувати саме батарею салютів. Маючі деякі знання по темі, можна вибрати хороший феєрверк і самостійно. Ось декілька порад, які дозволять підібрати дійсно красивий салют:

 1. Якщо хочете прикрасити свято феєрверком як можна довше, беріть середньокаліберні (20, 25, 30, 35 калібр) установки. Як правило, в них найбільше зарядів. У цьом випадку доречно комбінувати батареї феєрверків.
 2. Для досягнення вау-ефекту віддавайте перевагу віяловим салютним установкам. Такі феєрверки здатні заповнити яскравими вогнями увесь небосхил.
 3. Не маючи великого досвіду в користуванні піротехнікою, купуйте батареї з простим процесом запуску. Для організації видовища буде досить просто запалити сірник.
 4. Попередньо обов'язково ознайомтеся з інструкцією з використання.
 5. Уважно вибирайте місце спостереження салюту. Чим більше вільного простору, тим приємніше буде видовище. Погодьтеся, навряд чи вдасться розглянути усю красу феєрверків на майданчику, захаращеному рослинністю і будівлями.
 6. Оцінюйте бюджет заздалегідь. Якщо Ви точно будете знати, скільки готові витратити на салют, Вам буде набагато простіше підібрати хороший феєрверк на певну суму.

Якщо хочете здивувати себе і своє оточення масою приємних емоцій, не соромтесь віддавати перевагу купівлі якісних феєрверків. Це простий і доступний спосіб подарувати радість коханим людям.

Підпишіться на розсилку знижок і новин