Як вибрати хороший салют на урочистість?

Як вибрати хороший салют на урочистість?

Бажання доповнити свято яскравим і ефектним фіналом виникає у кожного організатора. Не важливо, вибираєте Ви салют для своєї дитини, на весілля друга або корпоратив. Тільки правильний підбір якісних феєрверків може гарантувати незабутнє шоу.

Людині, яка раніше не стикалася з піротехнічними виробами, досить важко купити потрібний салют без сторонньої допомоги. Все тому, що треба враховувати безліч характеристик, серед яких:

 • тип феєрверку;
 • кількість залпів;
 • калібр;
 • висота польоту;
 • кінцевий ефект розриву піротехнічного заряду та ін.

Щоб купити саме те, чого Ви чекаєте, завжди звертайтеся за допомогою з вибору до фахівця.

Але, у більшості випадків, користувачі вважають за краще купувати саме батарею салютів. Маючі деякі знання по темі, можна вибрати хороший феєрверк і самостійно. Ось декілька порад, Які дозволять підібрати дійсно красивий салют:

 1. Якщо хочете прикрасити свято феєрверком як можна довше, беріть середньокаліберні установки. Як правило, в них найбільше зарядів. У цьом випадку доречно комбінувати батареї феєрверків.
 2. Для досягнення вау-ефекту віддавайте перевагу віяловим салютним установкам. Такі феєрверки здатні заповнити яскравими вогнями увесь небосхил.
 3. Не маючи великого досвіду в користуванні піротехнікою, купуйте батареї з простим процесом запуску.
 4. Для організації видовища буде досить просто запалити сірник.
 5. Уважно вибирайте місце спостереження салюту. Чим більше вільного простору, тим приємніше буде видовище. Погодьтеся, навряд чи вдасться розглянути усю красу феєрверків на майданчику, захаращеному рослинністю і будівлями.
 6. Оцінюйте бюджет заздалегідь. Якщо Ви точно будете знати, скільки готові витратити на салют, Вам буде набагато простіше підібрати хороший феєрверк на певну суму.

Якщо хочете здивувати себе і своє оточення масою приємних емоцій, не соромтесь віддавати перевагу купівлі якісних феєрверків. Це простий і доступний спосіб подарувати радість коханим людям.

Підпишіться на розсилку знижок і новин