Офіційний сайт гуртово-роздрібної компанії-виробника піротехники в Україні

                                            ФЕЄРВЕРК                               Вітаємо всіх закоханих з Днем святого Валентина!

  Ми не просто продаємо феєрверки, а даруємо яскраві емоції, що залишаються назавжди!

 

Магазин виробника піротехніки

ФЕЄРВЕРК   

 З Днем закоханих!

гурт та роздріб

Свічки-феєрверк для торта, як ідеальна прикраса урочистості

Свічки-феєрверк для торта, як ідеальна прикраса урочистості

На багатьох заходах є присутнім красивий святковий торт. Для посилення захвату від кондитерського мистецтва його нерідко прикрашають свічками. Як правило, ця традиція відноситься до святкування Дня народження. Класичними вважаються стандартні свічки невеликого розміру. Але, останнім часом, дуже популярні сталі свічки-фонтани.

Це дуже незвичайний, ефектний і безпечний вид піротехнічних виробів, який принесе додаткову хвилю приємних емоцій для усіх гостей заходу. У цій статті ми розглянемо, що таке свічки-фонтани, як вони влаштовані і як використовуються. Розберемо детальну інструкцію їх застосування, розповімо про появу традиції задувати свічки на торті.

Як влаштований фонтан-феєрверк

Феєрверк фонтан - окремий вид піротехнічних виробів. Його ще називають холодним феєрверком, оскільки він має низьку температуру горіння. У вогнищі займання - не більше 70°C, а самі іскри на декілька десятків градусів менші. Тому вони не обпалюють руку при контакті і дозволені для застосування в закритому приміщенні.

Фонтани-феєрверки розділяються на два типи - сценічні і побутові. Перші є широким і невисоким циліндром з піротехнічною сумішшю. Встановлюються, частенько, не в приміщенні, запускаються дистанційно за допомогою запалу і здатні видати фонтан іскр заввишки більше 2-3 м. Таку піротехніку дозволено використати у будівлі, але з мінімальною висотою стель 5-6 м.

Побутові свічки-фонтани служать прикрасою для святкових тортів і пирогів. Є тонкою витягнутою трубкою з пластиковою насадкою знизу. Здатні реалізувати фонтан іскр заввишки до 50 см Продаються в наборах по декілька штук і бувають з різним кольором горіння (сині, зелені, жовті, червоні та ін.).

На відміну від класичних воскових свічок, такі фонтани мають ряд переваги саме:

 • зручність і простота користування;
 • тривалий час горіння (40-80 сік);
 • яскравий ефект;
 • спеціальна пластикова насадка для установки;
 • безпека.

Свічки-феєрверки на торт: як використовувати

Це універсальні піротехнічні вироби. Все тому, що такі прикраси виконані із спеціального харчового пластика. Не виділяють шкідливих речовин в процесі горіння. Тому є повністю безпечними.

Є багато варіантів, куди вставити свічки-фонтани замість торта. Це може бути красивий фруктовий кошик з поздоровленнями, "вогняний" символ у вигляді круглої дати або проста прикраса святкового столу на Новий Рік. Невисока температура горіння і повна безпека дозволяють застосовувати тортові свічки в різних цілях. Але основна - досягнення яскравого вау-ефекта.

Як прикрасити торт свічками

Завдяки універсальності свічок-феєрверків, немає якихось стандартних правил прикраси цими піротехнічними виробами святкової випічки. Все залежить тільки від вашого креативу і фантазії. Але, для максимально позитивного ефекту слід брати до уваги декілька простих рекомендацій, а саме:

 • Не пергружайте торт іменинника - більше не означає краще. Якщо вставити надто багато свічки-феєрверків, випічка буде схожа на величезний факел. Крім того, така концентрація піротехнічних виробів на маленькій площі суперечить техніці безпеки.
 • Підпалюйте свічки-фонтани безпосередньо перед винесенням торта на стіл. Своєчасний "запуск" феєрверку забезпечить максимальний вау-ефект.
 • Експериментуйте із забарвленнями. Сьогодні можна купити свічки-феєрверки в самих різних забарвленнях. Не обов'язково зупинятися на класичному варіанті. Здивуйте усіх, створіть незвичайну комбінацію з барвистих відтінків.

Скільки свічок можна ставити на торт

Існує прикмета, що на торті іменинника має бути стільки свічок, скільки виконується років винуватцеві урочистості. Але, якщо свічок надто багато, а торт досить невеликих розмірів, можна обійтися однією великою свічкою.

На відміну від звичайних воскових, свічки-феєрверки набагато практичний у використанні. Вам зовсім не обов'язково вставляти 10-20 піротехнічних виробів в один торт. Свічки-феєрверки "виділяють" іскри в процесі горіння на висоту до 50 см. Тому навіть для великого святкового торта достатні 5-6 штук.

Як запалювати свічки-феєрверк на торт: інструкція

Варто розуміти, що на якісній піротехнічній продукції завжди є детальна інструкція по застосуванню. Тому, досить уважно вивчити упаковку. Для наочнішого представлення, ми надамо алгоритм, як використати свічку-фонтан для торта. Необхідно виконати наступне:

 1. Розпакувати свічки-феєрверки і вставити їх в кондитерський виріб загостреним ковпачком вниз. Зверніть увагу на те, щоб вони були стійкими. Краще трохи зіпсувати зовнішній вигляд торта, чим розчаруватися падінням свічки-фонтану під час горіння.
 2. Наступний етап - запалювання. Є безліч прикладів того, як запалити свічку-феєрверк для торта на відео. Вам досить знати декілька простих правил. Для запалювання використайте запальничку з довгим наконечником (для газових плит), бенгальський вогонь або великий сірник. Використати звичайні сірники і запальнички забороняється технікою безпеки.
 3. Дочекайтеся, поки свічки-феєрверки повністю догорять і охолонуть. Тільки після цього їх можна витягувати з торта.

Бували випадки, коли користувачі не знали, що робити зі свічками-феєрверками з торта після дня народження. Важливо розуміти, що така піротехніка використовується тільки один раз. Ні в якому разі не слід підпалювати пластиковий корпус повторно. Свічку-феєрверк обов'язково варто утилізувати після повного прогорання піротехнічної суміші.

Звідки традиція задувати свічки на торті

За деякими історичними даними, звичай вставляти свічки у випічку з'явився ще в Древній Греції або Персії. У греків цей обряд символізував поклоніння богам, а у персів вважався вираженням гостинності.

У Древній Русі, ще під час релігії язичництва, існував звичай подавати і в день народження пиріг зі свічками на стіл. З приходом православ'я, основи цього дійства не змінилися. Тільки тепер вважалося, що з іменинником завжди поруч ангел-охоронець. І, задуваючи свічки на торті, людина передавала йому своє заповітне бажання. Ангел прямував з ним на небеса, з обіцянкою виконати.

Підводимо підсумок

Свічки тортові фонтани - універсальна, красива і доступна піротехніка. Вона представлена в широкому виборі кольорів, тому прикрасить будь-яке свято, як дитини, так і дорослого. Щоб гарантувати безпеку і ефектність оригінальних свічок-фонтанів на торт, слід купувати їх тільки в сертифікованих магазинах.

Якщо ви шукайте, де замовити таку піротехніку в Києві або іншому місті України, звернетеся в онлайн-шоп "Феєрверк". Це один з кращих магазинів країни, який має усі необхідні сертифікати. У онлайн-каталозі представлений асортимент свічок-феєрверків (холодних фонтанів) на торт з детальним описом, фото і навіть відео. Якщо виникнуть які-небудь складнощі або питання, звертайтеся по допомогу до менеджерів магазину.

Вибирайте красиві свічки-феєрверки! Доповніть свято яскравими і позитивними емоціями!

Підпишіться на розсилку знижок і новин